Sekčné brány na mieru PRIM

Potřebujete poradit?
Darina Filipová Technický poradce
 • Potřebujete vrata na míru?

  Zkuste našeho návrháře, kde si
  můžete vrata sestavit na míru!

  Přejít do návrháře
 • COLNEY Prim M

  Rozmer 2500 x 2150 (šxv) -čistý stavební otvor

  Cena od €839,99

 • COLNEY Prim L

  Rozmer 3000x2500 (šxv) čistý stavební otvor

  Cena od €1 100,00

 • COLNEY Prim XL

  Rozmer 3000x3000 (šxv) čistý stavební otvor

  Cena od €1 219,99

 • COLNEY Prim XXL

  Rozmer 4000x3000 (šxv) čistý stavební otvor

  Cena od €1 380,01

Sekčné brány na mieru PRIM

Máte špecifické požiadavky na vzhľad a rozmer svojich garážových brán? Potom vám ponúkame brány PRIM - sekčné garážové brány na mieru, ktoré možno osadiť napr. integrovanými dvermi alebo oknami s dvojvrstvovou plexi výplňou. Vďaka nášmu on-line konfigurátoru si ich môžete navrhnúť sami a ušetriť tak svoj čas. Všetky objednávky uskutočnené v našom e-shope telefonicky overujeme. Nemusíte sa preto báť chyby vyplývajúcej z nepochopenia parametrov!

Stavebná pripravenosť

Sekčné brány sa skladajú zo sekcií, ktoré sa pomocou zkrutných pružín zasúvajú po vodiacich lištách pod strop garáže. Preto u brán PRIM, rovnako ako u sekčných brán KLASIK, existujú pri montáži určité obmedzenia:

 • minimálna výška stropu miestnosti (nadpražie) 250 cm
 • max. veľkosť čistého stavebného otvoru 5500 x 3500 mm
 • absencia vzdialenejších prekážok, napr. v podobe trámov alebo osvetlenia

Pokiaľ miestnosť tieto parametre nesplňuje, zvoľte rolovacie brány, ktoré sú priestorové veľmi úsporné.

Stavebné špecifikácie

Sekčné brány PRIM sú bez údržbové – po inštalovaní nevyžadujú ďalší servis. Skladajú sa zo sekcií od švajčiarskej firmy Tecsedoktorá je vo výrobe sekcií pre garážové brány jednotkou na trhu. Hrúbka sekcií je 40 mm, materiálom je pozinkovaný lakovaný plech zatepleného s vysokou odolností farby vyplnený PU penou pre dostatočnú tepelnú izoláciu. Tieto sekcie disponujú hlbokými zámkami sekcií so systémom Finger Protectionktoré zabraňujú nechcenému privretiu a následnému poraneniu prstov. Ostatné komponenty týchto brán sú od firmy FlexiForce alebo DOCO, ktoré sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou používaných materiálov. Samozrejmosťou je komfortné diaľkové ovládanie a pohon, ktorý má integrovanú poistku pre prípad najazdenia na prekážku s nastaviteľnou citlivosťou. Garážové brány PRIM ponúkame vo vernej dekorácií dreva a v niekoľkých farebných odtieňoch pre možnosť perfektného zladenia s domom a oknami.

Kvalita za dostupnú cenu

Montáž a odborný servis zaisťujeme po celej Českej republike. Výhodou brán je ich jednoduchá montáž, podľa manuáluto jednoducho zvládnete i sami. V prípade osobného prevzatia možno využiť jedno z z 25 výdajných miest společnosti Toptrans. . Máte na nás dotazy? Radi na ne odpovieme. Kontaktujte nás.

Ku každým objednaným bránam na našom eshope teraz získate sadu 2 diaľkových ovládačov zdarma navyše! Celkom teda 4 ks diaľkového ovládania v základnej sade!