Rolovacie brány Rollo

Potřebujete poradit?
Darina Filipová Technický poradce
  • Rolovacie brány rollo L

    Rozmer 3000x2500mm (šxv) čistý stavební otvor

    Cena od €1 120,00

  • Rolovacie brány rollo M

    Rozmer 2500 x2200 (šxv) čistý stavební rozměr

    Cena od €920,00

ROLLO rolovacie garážové brány

Najlacnejšia zostava na trhu: rolovacie brány + box. Vďaka starostlivému výberu a vlastnej montáži jednotlivých komponentov od renomovaných výrobcov ponúkame dostupnú cenu a kvalitu bez kompromisov.

Rolovacie brány ROLLO

Rolovacie garážové brány sú priestorovo veľmi úsporné, preto je možne inštalovať takmer do akýchkoľvek miestností. Ich inštalovaniu nebráni nízko posadené stropy ani stropné prekážky v podobe trámov alebo svetiel, ako tomu je u garážových brán sekčných. Rolovacie brány šetria miesto pod vaším stropom a sú tak ideálnym riešením všade tam, kde sa kladie maximálny dôraz na efektívne využitie priestoru. Ten je možné použiť napr. k zaveseniu bicyklov alebo lyží.

Stavebné špecifikácie

Rolovacie brány ROLLO sú zateplené s tepelnou priepustností W 2,75/m2K, osadené tubulárnym mechanickým pohonom a dostupné v dvoch veľkostiach (rozmery pre čistý stavebný otvor): 2500 x 2200 mm alebo 3000 x 2500 mm. Brány je možné inštalovať do exteriéru i interiéru. Sú vyrobené z pozinkovaného lakovaného plechu bielej farby a sú bez údržbové - po inštalovaní nevyžadujú ďalší servis. amozrejmosťou je diaľkové ovládanie a zaistenie brán proti nechcenému spusteniu. Uvedená cena rolovacích brán je za celý komplet:brány vrátane pohonu a diaľkového ovládania + krycí box.

Kvalita za dostupnú cenu

Pre výrobu rolovacích brán používame komponenty od overeného chorvátskeho výrobcu Spartak s dlhodobou výdrží. Montáž a odborný servis zaisťujeme po celej Českej republike. Brány si však podľa našich manuálov jednoducho namontujete tiež sami. V prípade osobného prevzatia možno využiť jedno z 25 výdajných miest společnosti Toptrans. . Máte na nás dotazy? Radi na ne odpovieme. Kontaktujte nás.