Sekčné brány Colney Klasik

Potřebujete poradit?
Darina Filipová Technický poradce
  • Colney Klasik M

    Rozmer 2500 x 2150 (šxv) -čistý stavební otvor

    Cena od €700,01

KLASIK sekčné garážové brány

Najlacnejšie brány na našom trhu. Vďaka starostlivému výberu a vlastnej montáži jednotlivých komponentov od renomovaných výrobcov ponúkame dostupnú cenu a kvalitu bez kompromisov.

Sekčné brány klasik

Sekčné garážové brány sú najčastejšie objednávaným modelom brán. Jedná sa o brány pre typizované stavebné otvory. Skladajú sa zo sekcií, ktoré sa pomocou zkrutných pružín zasúvajú na vodiacich lištách pod strop garáže. Pri ich montáži existujú určité stavebné obmedzenia – minimálna výška stropu miestnosti (nadpražie) 25 cm a absencia vzdialenejších prekážok, napr. v podobe trámov či osvetlenia. Do miestností, ktoré tieto parametre nesplňujú, sú ideálne rolovacie brány, ktoré sú priestorovo veľmi úsporné.

Stavebné špecifikácie (jedná se o rozměr čistého stavebního otvoru)

Sekčné brány KLASIK sú zateplené PU penou, s tepelnou priepustnosťou W1,3/m2K osadené mechanickým pohonom.

Brány sú vyrobené z pozinkovaného lakovaného plechu a opatrené dekoráciou dreva. Objednať sa dajú v dvoch farebných odtieňoch , ich vnútorná časť je vždy biela. KLASIK sekčné brány sú bez údržbové - po inštalovaní nevyžadujú ďalší servis. Samozrejmosťou je diaľkové ovládanie a zaistenie brány proti nechcenému spusteniu. Uvedená cena sekčných brán je za celý komplet: brána + mechanizmus pojazdu. Brány KLASIK nejdú osadiť integrovanými dverami alebo sklenenou výplní, túto možnosť však ponúkajú brány PRIM.

Kvalita za dostupnú cenu

Pre výrobu sekčných brán používame komponenty od overeného chorvátskeho výrobcu Spartak s dlhodobou výdrží. Montáž a odborný servis zaisťujeme po celej Českej republike. Výhodou brán je tiež ich jednoduchá montáž, podľa manuálu to ľahko zvládnete i sami. V prípade osobného prevzatia možno využiť jedno 25 výdajných miest společnosti Toptrans. Máte na nás dotazy? Radi na ne odpovieme. Kontaktujte nás.